KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15039395
nr 1503 9395
Emile Zoir
(1867-1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad no 13. Bildmått: 47x62 cm, yttermått inklusive ram: 63x79 cm
Carl Emile Zoir, svensk målare och grafiker född 1867, död 1936.
Utrop:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:01:29
Emile Zoir
Läs mer om Emile Zoir